11.02.2016 14:30

Rekonstrukce panelákového bytu - 2.díl

Naše zákaznice je sympatická slečna, která chce zrekonstruovat svůj byt a co nejdříve se přestěhovat. Jedná se o byt 2+1 v Praze.

Projekt bude rozdělen do 2 částí a to z finančních důvodů klientky. Nejdříve do samotné stavební přestavby a v druhé části do zařizování interiéru. Celkový rozpočet není stanoven, ale ohledně interiéru jsme se domluvili, že budeme kombinovat a upravovat cenově dostupný nábytek s designovými kousky, aby interiér působil svěže, moderně, ale zároveň i útulně a originálně.

Stav projektu je následující – klientka má již stavební povolení a nákresy od jedné architektky, ale návrhy jsou pro ni nevyhovující, z toho důvodu ukončila i spolupráci a oslovila naší společnost. Scházíme se v bytě klientky, bavíme se o jejích zvyklostech, o tom jaký prostor potřebuje, co skladuje apod. a popisujeme náš návrh interiéru a jeho výhody. Klientka je spokojená a tak se domlouváme, že návrh rozmístění nábytku zakreslíme půdorysně do plánů, ať se máme od čeho odrazit. Ve zbylé dny pročítáme dokumentaci, zjišťujeme stavy a hrajeme si s úpravami koupelny, jelikož v některých variantách narážíme na technické problémy kvůli odpadu.

Zde přikládáme současný půdorys bytu:

—————

Zpět


Kontakt

Fusion, Design & Feng shui