29.02.2016 15:00

Nová tvář betonu pro váš interiér

Máte pocit, že je váš interiér fádní nebo okoukaný? Máte volnou stěnu a přemýšlíte, jak by mohla vyniknout? Obklady a dlažbu, kterou jste zvolili do koupelny nebyla tou pravou volbou, ale při představě odstranění obkladů na rekonstrukci koupelny raději zapomenete? Máme pro vás typ, jak oživit váš interiér a nemusí se jednat přímo o nákladnou a náročnou rekonstrukci.

Velmi moderní a působivé jsou pohledové betonové stěrky, které jsou designovou náhradou klasického monolitického betonu.

Čím dál více častěji nachází betonová stěrka své uplatnění v moderním interiéru. Velmi často se používá do reprezentativních místností, kde v kombinaci se dřevem a teplými barvami vynikne svojí originalitou.

Betonovou stěrku můžeme aplikovat na celou řadu stávajících materiálů, které v interiéru máme. Může to být například dřevo, sádrokarton, cihla, staré obklady, nábytek, dveře, kuchyňské dvířka nebo pracovní deska.

Stěrka se dá aplikovat na jakýkoli tvar, tudíž nemusíme řešit nerovnost podkladu, na který bude nanášena. Lze také vybírat z  celé řady barevných odstínů a tak nemusíme mít strach, že by náš interiér působil chladně pouhým šedým betonovým tónem. Co se údržby týče, tak je běžná jako u obkladů, dlažby nebo lina.  Záleží na povrchu použití stěrky, protože se buď, lakuje nebo impregnuje tak, aby byla dostatečně odolná.

Pokud chcete, aby váš interiér působil odlišným a jedinečným dojmem, ale nemáte přesnou vizi a máte ostych z kombinací, velice rádi vám poradíme a navrhneme váš interiér tak, abyste se v něm cítili dobře a zároveň působil originálně.

Fusion, Design & Feng shui

  

—————

Zpět


Kontakt

Fusion, Design & Feng shui